Artykuł4

Oto podstrona: 0


Mam post zatytułowany Czy możesz poprawić swój nastrój ubraniami? Uwaga spoiler, wierzę, że możesz. Przeczytaj go jednak, ponieważ zawiera kilka naprawdę dobrych praktycznych wskazówek. W każdym razie, czytając go ponownie, myślałem o tym, jak nasze akcesoria również odgrywają rolę w tym, jak stylizujemy nasz strój, a ostatecznie o tym, jak czujemy się z tym, co mamy na sobie, co z kolei może poprawić nasz nastrój. Biżuteria może być jednak trudna, ale są sposoby, aby wzbogacić ją o biżuterię, aby ulepszyć nasz strój, a nie go umniejszać. Tu jest kilka.

Zachowaj to One Statement Piece

Jestem pewien, że słyszałeś o tej zasadzie i może wydawać się ogólna, ale jest powszechna, ponieważ działa. Skoncentrowanie się na jednym elemencie wyrażenia to dobry sposób, aby nie pozwolić, aby Twoje elementy przytłaczały Twoją garderobę. Ale jest to również świetny sposób, aby upewnić się, że nie musisz posiadać ogromnej ilości każdej biżuterii. Będziesz nosić tylko naszyjnik lub kolczyki z napisem, więc nie musisz inwestować w zbyt wiele rzeczy. Na przykład do rozważenia jest kilka pięknych i wyjątkowych kawałków granatu .

Myślę, że biżuteria może zmienić strój bardziej niż cokolwiek innego. Transformacja, poncz, indywidualność: Jeden lub wszystkie z powyższych powodów, dla których powinieneś nosić biżuterię. Iris Apfel

Rozważ swoje ciało - skórę, rozmiar, kształt

Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać swoje inwestycje, zastanów się nad swoim ciałem. Czy Twoja skóra jest fajna? Następnie białe złoto ładnie łączy się z chłodniejszymi odcieniami skóry. Czy jesteś oliwkowy jak ja? Następnie żółte odcienie metali poprawiają kolorystykę i pięknie wyglądają na tle skóry. Mówią, że srebro to ładny kolor skóry dla każdego i mogę to potwierdzić, patrząc na mój srebrny pierścionek, kiedy to piszę. Chociaż nie jestem pewien, jaka jest różnica.

Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jeśli decydujesz się na naszyjnik jako swój wyrazisty dodatek, jest rozmiar ramki. Zdecyduj się na dłuższy naszyjnik, aby wydłużyć tułów i unikać naszyjników, takich jak chokery, jeśli masz krótką szyję, ponieważ tylko ją podkreśla.

Akcesoria na tę okazję

Większość dnia spędzam na pisaniu na komputerze. Z tego powodu rzadko można zobaczyć, jak noszę bransoletki, które wiszą mi na co dzień. Zwykle noszę codziennie tylko kolczyki na sztyfcie i może pierścionek lub samotną bransoletkę. Jeśli widzisz mnie idącego na imprezę, to już inna historia. Nie lubię nosić naszyjników, ale moim ulubionym dodatkiem jest coś pięknego na moim nadgarstku. Na wesele oprawię twarz, wybierając duże kolczyki. Twoje akcesoria powinny pasować do Ciebie, ale także pasować do okazji, na którą je nosisz.

Ustal własne zasady

Po pierwsze, nie musisz przestrzegać zasad. Tak, napisanie tego po stwierdzeniu, że istnieją wskazówki, których możesz przestrzegać, może brzmieć śmiesznie. Przykładem jest to, że możesz dowolnie eksperymentować ze swoim stylem. Noś to, co chcesz i jak chcesz. Jeśli jednak chcesz znaleźć sposób, aby skupić się na bardziej minimalistycznym sposobie ozdabiania biżuterii, te wskazówki powinny pomóc.